FARMajáles

FARMajáles

FARMajáles

Oslava jara, svátek studentstva a studentského života. 

Také letos se studenti středních škol v Moravské Třebové rozhodli uskutečnit oslavy příchodu jara a oslavit svátek studentů. Vloni se kvůli covidovým omezením konal Majáles pouze ve virtuálním prostoru a formou výstav a instalací ve městě. Studenti svůj 2. ročník nazvali FARMajáles, čímž napovídají v jakém duchu se letošní ročník ponese. Připravují si kostýmy a masky, které se utkají v soutěži o nejlepší model, který bude náležitě oceněn.

Tentokrát se bude Majáles konat už naživo v areálu TJ Slovan, kde proběhnou sportovní klání a soutěže nejen mezi žáky, ale také mezi pedagogy. Soutěžit se bude např. ve florbale, volejbale, ping-pongu, tenise nebo ve zdolání překážkové dráhy. Účastníci se mohou také zapojit do doprovodného programu a zábavných soutěží jako skákání v pytlích, pojídání chilli, lov jablek, zorbing a další. 

Od 16h se brány otevřou i široké veřejnosti, kde mohou shlédnout vyhlášení sportovních výsledků a ocenění výherců, dále budou následovat již zmíněné soutěže v maskách a vyhlášení nejlepší masky a kostýmu, nebo se můžete těšit na vystoupení zumby. O další zábavu se postarají rapper NERI, skupina Dozing Brothers, AcousticBox a celý FARMajáles uzavře DJ. 

 

Akci pořádají Kulturní služby města Moravská Třebová a TJ Slovan ve spolupráci s Gymnáziem a Leteckou střední školou Moravská Třebová, Integrovanou střední školou Moravská Třebová a Vojenskou školou Moravská Třebová.

Vstupné dobrovolné