Slovensko – cestovatelská přednáška

Slovensko – cestovatelská přednáška

Nejkrásnější místa Slovenska, které je doslova poseto zajímavostmi, krásami přírody i historickými památkami vám ve svém exkluzivním promítání a povídání představí vynikající fotograf a cestovatel Martin Loew. 

Martin Loew o sobě

Martin LoewVystudoval jsem biofyziku na MFF UK v Praze, ale raději než vědeckým bádáním naplňuji svůj život cestováním s očima otevřenýma a s fotoaparátem v ruce.

O poznatky, dojmy a zážitky z cest se pak doma dělím s diváky mých cestovatelských diashow. Vždy od podzimu do jara objíždím se svým turné celou republiku.

Natáčím rozhovory i jiné příspěvky pro rozhlasové stanice, publikuji v našich zeměpisných a cestovatelských časopisech. Mé fotky z cest se objevují v turistických průvodcích, v různých katalozích, na plakátech či v kalendářích.

Vedle mnoha evropských zemí jsem procestoval téměř celé jihoamerické Andy od rovníku až po Ohňovou zemi v Patagonii, africké Maroko, ostrov Madagaskar, americké státy Havaj, Aljaška či celé západní pobřeží USA od mexických po kanandské hranice, ale i další země. Mám rád sopky, pralesy, ostrovy…
Poslední roky jsem však propadl kouzlu ruské Sibiře, kam pravidelně jezdím i jako průvodce CK Adventura s českými turisty.